Zo'n dag had ik onlangs. Vanuit het verre Drenthe, waar Bartje persoonlijk de grenzen opengooide, kwam iemand na een twee uur durende autorit Breda binnen zeilen.
Kent u dat om een dag te hebben waar in je zoveel te kletsen hebt met de ander dat de uren voorbij schieten?
Dat je bruncht en de broodjes lang op een bord liggen te wachten om gehapt te worden. Tetter tetter..
Maar Jut en Jul gingen ook op pad. Liefst vijf keer misten we een afslag. VIJF keer. Knap toch? De route Breda-Eethen duurde wat langer. Daar het geopereerde vriendinnetje bezocht die waus was van de morfine, maar wel heerlijk om elkaar even te zien.
Ook de Mediamarkt gevonden. Je ben toch niet geeeeeek....(GIL de slogan even mee van deze superwinkel)


Oke weer twee weken weg. Het wordt al ietwat irritant. De harde schijf wordt vervangen.
Een maand later...juist. De medewerker achter de balie interesseert het echt helemaal niks. Mediamarkt verkoopt in grote getale en dat er een klant af en toe ontevreden is zal de Mediamarkt worst zijn. Ze staan je aan te kijken, overleggen fluisterend en wijzen. Halen hun schouders op. Een aantal letters werkten niet meer op het toetsenbord en dat is lastig als het o.a. de S en de E is die je veel gebruikt. Drie dagen later bellen ze dat we hem kunnen ophalen. Is hij nu al gemaakt? Nee dat hoefde niet, want er is niets mee aan de hand. WAT??? Stuur hem maar het hoofdkantoor! Nee mevrouw., hij is echt helemaal in orde....NAAR ASUS! en omdat wij dan aandringen sturen ze hem toch maar op.
Twee weken later: hele toetsenbord vervangen. Nee inderdaad niets aan de hand. Ik was inmiddels op standje moordneigingen beland.
Drie weken geleden wilde de laptop gewoon niet meer aan. Vloekend stapten we in de auto en stampten de Mediamarkt in.
Of je rustig, aardig, boos of wat dan ook bent...Het maakt niet uit! Serieus!
Ze zouden hem weer opsturen, maaaaaar als men daar aangaf dat het weer de hardware was, hadden we recht op een nieuw exemplaar. Stop die lekker waar ik hem niet meer zie; alsof ik ooooooit nog die Mediamarkt in wil. We konden dan ook kiezen voor geldteruggave. Doe dat maar hoor..
Nadat inmiddels het toetsenbord is vervangen, het beeldscherm en de harde schijf is men twee weken bezig te onderzoeken wat er dit keer aan de hand is. Telefoon..de Mediamarkt: Goedemiddag mevrouw, u laptop is weer gerepareerd en het gehele middenbord is vervangen. Maar hij doet het weer.. U mag hem komen ophalen....

En ja hoooooor, met een stapel briefjes liepen wij vrolijk naar buiten. Nooit never niet meer naar de Mediamarkt.
En als je met je nummertje in de rij staat, ben je niet de enige he op zo'n dag. Hoeveel mensen kapot materiaal inleveren...ongelofelijk!
Tip van de eeuw: kijk gewoon even op internet rond als je wat wilt kopen. Onze superfantastische aanbieding was net tien euro goedkoper dan bij de BCC. Maar met dat stomme tientje hadden we een veel betere service gehad.

Nog even een kaart voor een jarig teamlid scoren en de meneer van de Bruna wil Houvast van Linda Jansma wel even vasthouden die bij zijn aanraders staat.
Uren later als mijn kaken zeer doen, mijn oren toeteren, buik vol zit met tjap tjoy, babi pangang en nog meer vertrekt ze weer voor de grote reis terug naar Drenthe en zit ik nog lang na te genieten.
Wat kan echte vriendschap toch heerlijk zijn..
En dat door die rare boeken bij elkaar gekomen...
Geen opmerkingen:
Een reactie posten