Titel: Pain_au_chocolat
Auteur: Ellen de Vriend
Uitgeverij: Karakter uitgevers b.v.
Jaar uitgifte: april 2019
Recensie door: Jacqueline
Cover
De cover vind ik niet erg bijzonder, ziet er aardig uit. Voor mij niet aantrekkelijk genoeg om op te pakken in de boekwinkel.
Achterflap
Nadine en Mark hebben genoeg van alle verplichtingen en het gehaast in Nederland en vertrekken met hun vier dochters naar het Franse Auvergne. Daar hebben ze een kleine camping op het platteland overgenomen, omgeven door weilanden, heuvels en bossen. Er ligt een prachtig leven in het verschiet, maar er moet nog veel gebeuren. De oproep in een paar weken mee te helpen tegen kost en inwoning, levert een gezellige groep op.
Maar dan meld zich een nieuwe vrijwilliger en Nadine krijgt de schrik van haar leven. Ze kent hem en weet waarvoor hij komt. Het gaat om een gebeurtenis die ze altijd voor Mark heeft verzwegen. En dat wil ze graag zo houden.
Mijn mening
Ellen de Vriend haar verhaal vond ik pas na 1/3 te hebben gelezen wat spannender worden en begon het me wat te boeien. Ik had waarschijnlijk het verhaal niet uitgelezen wanneer het geen recensie-exemplaar was geweest. Want echt het begin vond ik saai en langdradig totdat Nadine het gevoel kreeg dat ze werd bespied en er iets werd verteld over het verleden van Nadine. Pas in het laatste gedeelte van het boek vond ik het spannender worden en pakte het verhaal me meer. Het verleden van Nadine, dat ze altijd verborgen heeft gehouden voor Mark, speelt meer op. Dit komt door de komst van de vrijwilliger, Ron Theunissen, die met het verleden van Nadine te maken heeft. Hij oefent steeds meer druk op Nadine uit. Dan gebeurt iets vreselijks op de camping waardoor er bij Mark allerlei vragen naar boven poppen. Mark was voor hun avontuur in Frankrijk journalist van beroep en zet zijn jarenlange ervaring in om de achtergrond van Nadine te achterhalen, wat zeker een aantal verrassingen oplevert. Het verhaal wordt vanuit de personages van Nadine en Mark in een ik vorm verteld. De personages van Nadine en Mark zijn goed waarbij die van Nadine in het laatste gedeelte van het verhaal een verrassende wending krijgt. Hierdoor is mijn eindoordeel gewijzigd.
Dit boek krijgt van mij: 3 kraaien
- Startpagina
- 2021 teamboeken
- Archief
- Andersdananders
- Bekentenissen van een boekhandelaar
- Boekenfeestjes
- Boekenduel
- Boekvonnis
- Boekenkasten
- Buiten zijn boekje
- Cheffies special
- Contact
- Columns
- Leesclubs
- Getiteld
- Gouwe ouwes
- Kort geding
- Nieuws
- Ondervraagd
- Spotlight
- Uitgebroed
- Thrillerdate
- Uit mijn eigen kast
- Verwacht
- Verfilmd
- Winacties
- Privacy
- Algemeen
- Wij
- Tot op het bot
- Homepage
- Op de thee
- Recensies
dinsdag 25 juni 2019
Pain au chocolat van Ellen De Vriend
Labels:
Ellen De Vriend,
karakter,
Pain au chocolat,
recensie
Abonneren op:
Reacties posten (Atom)
Hallo allemaal, mijn naam is Ophélie Aurélien Ik woon in de buurt van Choco-verhaal in België. Ik was gekwetst en had een gebroken hart toen er zeven maanden geleden een groot probleem ontstond tussen mij en mijn man. zo verschrikkelijk dat hij de zaak voor de rechtbank aanhangig maakte voor een scheiding. Hij zei dat hij nooit meer bij hem wilde wonen en dat hij niet meer van me hield. Dus hij pakte het huis uit en liet mij en mijn kinderen pijn lijden. Ik heb alles geprobeerd om hem terug te krijgen, na veel bedelen, maar alles was invail.and hij bevestigde dat hij zijn beslissing nam en hij zou me nooit meer zien. Dus op een avond keerde ik terug van mijn werk, een oude vriend van mij die ook met mijn man werkt in hetzelfde bedrijf dat hij mij heeft genoemd en mij vraagt wat het probleem is met mijn man. Dus ik heb hem alles uitgelegd, dus hij vertelde me dat de enige manier waarop ik mijn man terug kan krijgen, is om een spreukgieter te bezoeken omdat het ook echt voor hem werkte. Hij vertelde me hoe Drigbinovia hem tot nu toe heeft geholpen, maar ik heb er nooit in geloofd verliefd, maar ik had geen andere keuze dan zijn advies op te volgen. Toen gaf hij me een e-mail doctorigbinovia93@.com Dus de volgende ochtend stuurde ik een bericht naar de e-mail die hij aan mij gaf, en ik legde hem al mijn problemen uit en Drigbinovia verzekerde me dat ik mijn man binnen twee dagen terug zou krijgen als ik volg zijn instution, dus ik deed alles wat hij me vroeg om te doen, zo verrassend na twee dagen belde mijn man die me de afgelopen 7 maanden niet gebeld had me op om me te laten weten of er een manier is om terug te komen naar mijn het leven opnieuw.voor 7 maanden drigbinovia een grote glimlach op mijn gezicht Dus dat was hoe hij terug kwam naar mijn leven weer, met veel liefde en vreugde, hij verontschuldigde zich voor zijn fout en pijn die hij me en onze kinderen heeft veroorzaakt. Vanaf die dag was onze relatie sterker dan voorheen, je kunt hem ook bereiken via WhatsApp hem op +2348144480786 Ik zou je daarbuiten adviseren als je moeite hebt om contact met hem op te nemen,
BeantwoordenVerwijderen