Het was herfstvakantie en mijn dochter had vakantie. Afgelopen week was het een afwisselende week: ik heb gelezen, geknutseld, gekleurd, filmpje gekeken.

Vorige week las ik De oppas van Jet van Vuuren. Afgelopen zomer werd er een Vipavond georganiseerd voor de lezers, waar Jet van Vuuren, Ilse de Ruijters en Linda Jansma voorlazen uit hun manuscript van hun volgende boek. Jet van Vuuren las een stukje uit
De oppas en het klonk best goed en dan eindelijk komt het boek uit. Yessss, ik kan beginnen.
De oppas en het klonk best goed en dan eindelijk komt het boek uit. Yessss, ik kan beginnen.
Kim is de vaste oppas van Max en Suze, ze is niet de ideale oppas: ze houdt niet van kinderen, rookt liever een joint, of vrijt met Anton de buurman en echtgenoot van de bedlegerige, kinderloze Dorien. Op een dag verdwijnt de kleine Suze en niet veel later wordt haar dode lichaampje bij de oppas in de tuin teruggevonden. Alles wijst erop dat Kim de dader is, Kim beweert dat ze het niet gedaan heeft. Wie vertelt de waarheid en wie is de echte moordenaar?

Mijn volgende boek lag klaar: Michael Berg: Het meisje op de weg.
Zoals we allemaal weten, is Michaels vrouw Anna pas overleden. Op zijn blog heeft Michael geschreven over zijn lieve Anna; ik was onder de indruk en het heeft me geraakt.
Het meisje op de weg, wat leest het heerlijk weg, het is spannend vanaf het begin!
Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido op een afgelegen plek in Zuidwest -Frankrijk. Op een avond ligt er voor hun huis een onbekend meisje op de weg . Ze bieden haar een bed aan voor de nacht. De volgende dag is de woonkamer een ravage en zijn Guido en het meisje verdwenen.
Net als Anne vraag je je als lezer af , wat is hier gebeurd? Ik ben nu op de helft en ga na dit verslag snel verder.
Mijn volgende boek ligt ook al klaar. Afgelopen zaterdag viel er een boek door brievenbus, met een big smile pakte ik het uit . En ja hoor de nieuwe van Nathalie Pagie had ik in handen: Paradijsvogels. Dat Nathalie kan schrijven daar ben ik inmiddels achter want ik heb pas De toneelclub en Campus gelezen. Dus we gaan een mooie week tegemoet. Volgende week horen jullie mijn mening.
Ik wens jullie allemaal veel leesplezier de komende week.
Groetjes Lydia
Geen opmerkingen:
Een reactie posten