zondag 7 september 2014

Piepklein blikje op boekenfestijn


Even een piepklein blikje op het boekenfestijn van zaterdag 6
september. Na het weekend volgt een uitgebreid verslag. Een stel boekenfreaks, 1 antiboekenwurm en een aantal kids: hoe makkelijk kan je een gezellige relaxte dag hebben. Wij hadden een heeeeerlijke dag! Helaas niet iedereen er op: sommigen bleven rondom de tafels met stapels boeken paraderen. 

Vandaag gaan de beheerders van uw thrillerlezersblog met de antiboekenwurm als sleepezel weer terug naar Utrecht. Manuscripta vindt daar vandaag plaats. Genoeg verslagen dus deze week. we gaan eens wat leuke foto's maken en wat nieuwtjes ontfutselen van de aanwezige schrijvers.

5 opmerkingen:

  1. Leuk! Het belooft een spannende week te worden met al die verslagen! :)

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Spannend veel plezier ik kijk uit naar jullie verslagen

    BeantwoordenVerwijderen
  3. wauwwww jammer dat ik er niet bij was . maar zo fijn dat jullie genoten hebben

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Ja er was zoveel moois Anita en ik hadden geen idee dat jullie al klaar waren en op de foto gingen. Jammer volgende keer willen wij er ook op met of zond er boeken ��

    BeantwoordenVerwijderen