

Wat me doet denken aan een bericht op iemands tijdlijn. De desbetreffende man begon zijn betoog dat hij hartstikke hetero is, maar de muziek van George Michael goed vindt. Lees de vorige tekst nog eens een keer...
Dus omdat George Michael homo is, zou je zelf ook homo moeten zijn om die muziek te moeten waarderen? Eigenlijk is het namelijk een beetje raar om als hetero een homo goed te vinden? Dus benoem je vooral heel duidelijk als eerste dat je hartstikke hetero bent...????
Ehmmmm...ik ben hartstikke lesbisch, maar vind Waylon een lekker ding...is er nog hoop??? Dat ik lesbisch blijf, niet dat ik alsnog gered word he.

Ook las ik het verhaal van Xandra Brood over haar Herman. Ze wilde graag de totale Herman laten zien en niet alleen de junk. Herman werd er voor mij na het lezen van het boek alleen maar onsympathieker door: wat een egoïstische man. En waarom doet een vrouw het zich aan om met iemand te zijn die amper thuis is, je bedondert, liegt en liever seks heeft met meisjes die tientallen jaren jonger zijn dan jij? "Hij had zoveel charisma"...Dank je de koekoek.
Ik heb nu dit jaar 36 boeken uit en in mijn lijstje van de Reading challenge komt wat schot.
Ik kan het boek afstrepen waarin geen rechercheduo zit, want namelijk Relikwie van Bart Debbaut gaat over een seriemoordenaar en zijn slachtoffers. Wat een keigoed boek vond ik dat zeg! 4,5 ster gaf ik het.
Alecto van Xena Kasper is door een bekende Nederlander geschreven, dus streep door die. Henk van Marja west is door een schrijfster uit een van noordelijke provincies geschreven dus streep.


De komende dagen ga ik met Miriam lekker naar de Dag van de Jonge Jury in Utrecht. Vooral om de heerlijke Mel Wallis de Vries weer eens te gaan treffen.
De dag erna naar de boekpresentatie van Linda Janssen. Met Juul en Lydia ga ik daar eens rondkijken. .. Ik ga als gewone bezoeker heb ik besloten. Eens geen aantekeningen of foto's maken, maar gewoon eens lekker rond kijken. Lydia en/of Juul maakt/maken een verslag. Dan weten ze dat vast haha.

Geen opmerkingen:
Een reactie posten