Genoeg ideeën in mijn hoofd, maar nog geen een is goed genoeg om echt een stukje te worden...
Dus zit ik nu Ajax te kijken ( het is donderdagavond ) en zoek ondertussen inspiratie. Wat ik van Ajax overigens niet ga krijgen, zeker omdat ik mijn favoriete speler, Lasse Schöne, nog niet gespot heb.
Goed, een onderwerp dus...Wat heb ik deze week meegemaakt? En wat is dan ook nog onderwerpwaardig?
Afgelopen zondag zijn we met zo veel mogelijk medewerkers van Gebr. de Nobel ( waar ik vrijwilligerswerk doe ) op de foto gegaan. Als je bedenkt dat er zo'n 140 medewerkers ( betaald en vrijwillig ) zijn, kun je je enigszins voorstellen wat een uitdaging dat is.

De grootste klas waarmee ik ooit op de foto ben geweest is de zesde klas ( groep 8 ) van de lagere school geweest. Ik zat toen in een klas van 37 leerlingen, veel en gezellig ( meestal ).
En nu dus met een te grote groep, voor op de grote trap, op de foto. Ik heb al 2 foto's gezien en we mogen stemmen welke de leukste is. Ben benieuwd wat het uiteindelijk gaat worden, ik zal hem dan ook delen.
Na de foto op de trap moest er ook nog buiten een foto gemaakt worden, over de hele lengte van het gebouw, iedereen ervoor. Aangezien het gebouw in een steeg zit moest de fotograaf meerdere foto's achter elkaar maken, steeds een stukje opschuivend. Hilariteit en heen en weer rennende mensen alom. Chaos dus. En koud! Brrrr! Maar de echte bikkels hadden hun jas niet aan gedaan.
Groepsfoto's blijven een drama om te organiseren, maar als herinnering zijn ze best leuk. Al is het alleen al om te zien hoeveel, of hoe weinig, je zelf bent veranderd.
Ik heb zelf ook een aantal bijzondere groepsfoto's.
Van de reizen die ik naar Roemenië heb gemaakt.
Van de weekendjes weg met mijn vriendinnen ( sinds de middelbare school ).
Van de vakanties met de studievrienden.
Van de jeugdhulpverleningskampen die ik begeleid heb.
Van de Meet & Greets met Venice en Di-rect.
En natuurlijk ook met de Bende!
Stuk voor stuk momentopnames van bijzondere gebeurtenissen. Vastgelegd op een groepsfoto. De leukste foto's die er zijn!
Juul
Juul
Geen opmerkingen:
Een reactie posten