
Maja duikt meteen in de zaak en komt erachter dat er al eens eerder meisjes in het chique Gooi zijn verdwenen. Het wordt snel duidelijk dat alle verdwenen meisjes iets gemeen hebben.
Te midden van prachtige villa's, succesvolle BN'ers en ambitieuze artsen probeert Maja achter het geheim van de rijke regio te komen.
De intriges en ontwikkelingen in Nemesis volgen elkaar in hoog tempo op en het verhaal vol moord, lust en gruwelijkheden boeit tot en met de choquerende ontknoping.
'Nemesis is kundig geschreven, spannend, verrassend en boeiend tot de laatste bladzijde.' - George Rasker, plaatsvervangend hoofdofficier van justitie
'Xenia Kasper heeft met Nemesis een adembenemende thriller geschreven. Het Gooi zal nooit meer hetzelfde zijn.' - Ronald Ockhuysen, Het Parool
Wil jij deze Gooische thriller graag winnen? Dan mag je een mailtje sturen naar Thrillerlezersblog@gmail.com. Daarin mag je het antwoord geven hoe het eerste boek heette van Xenia Kasper.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten