Zonder gezicht van Stefan Ahnhem is een bloedstollende thriller over de gruwelijke effecten van pesten en buitensluiting, en over de ultieme wraak. Het is het eerste deel in een serie met Fabian Risk in de hoofdrol. In Zonder gezicht krijgt de eigenzinnige rechercheur Fabian Risk te maken met de moord op twee van zijn oud-klasgenoten. Hij vermoedt een link met het verleden. Terwijl de politie dieper in de zaak duikt, realiseert Risk zich dat ze te maken hebben met een moordenaar die gevaarlijker is dan ze ooit hadden bedacht.
Het debuut van Stefan Ahnhem behoort tot mijn favoriete boeken. Eind september komt een tweede boek uit. Nog beter en spannender dan het debuut, want ik heb het al mogen lezen. Wat voor werk doet Stefan Ahnhem naast het schrijven van thrillers? Stuur je antwoord naar Thrillerlezersblog@gmail.com

Wat een enthousiasme dat maakt me zeer nieuwsgierig. Ik doe mee!
BeantwoordenVerwijderenJa, graag wil ik meedoen veel over gehoord
BeantwoordenVerwijderenIk heb ook een poging gewaagd
BeantwoordenVerwijderenIk doe ook mee! Super!
BeantwoordenVerwijderenDeze reactie is verwijderd door een blogbeheerder.
BeantwoordenVerwijderenGraag doe ik mee, super.
BeantwoordenVerwijderenSpannend !
BeantwoordenVerwijderenDoe graag mee.
BeantwoordenVerwijderenLeuk, lijkt mij een heel spannend boek met een achtergrondverhaal wat zeer ingrijpend is vermoed ik.
BeantwoordenVerwijderen